top of page

O Nas 

ceremony

Ma Lini -  to Polska marka 

 skupiająca się na dobrym designie i wysokiej jakości.
Te wyrafinowane ubrania o czystej estetyce są wykonane z wysokiej jakości materiałów 
Ubrania nie tylko wyglądają pięknie na zewnątrz, ale są równie piękne w środku dzięki technikom ukrytych szwów. 
Staranne wykończenie i serce włożone w każdą sukienkę 


Kolekcje zamknięte są w pastelowych odcieniach,Projekty tej marki są ultra dziewczęce i subtelne

są proste, skromne i nie odwracają uwagi od dzieci a jedynie podkreślają urodę małych dziewczynek

Regulamin
I. Postanowienia Ogólne
1. Poniższy Regulamin określa zasady dokonywania transakcji w Sklepie Internetowym Ma Lini  działającym pod adresem: www.malini.pl który prowadzony jest przez Sprzedawcę.

2. Definicje:

Sprzedawca, producent –Marianna Gos  MaLini kids z siedzibą w 00-509, ul.Sasanki 40/11 Jozefosław , wpisaną do rejestru przedsiębiorców 
NIP :521-259-14-29
Klient – to osoba fizyczna, posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych i ukończone 18 lat, a także osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

Sklep, serwis – to sklep internetowy Ma Lini, prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem internetowym wwwMalini.pl
Towar, Towary lub Produkt, Produkty – oznacza artykuły odzieżowe i akcesoria wyprodukowane lub dostarczone przez MaLini do sprzedaży detalicznej oznaczone znakami towarowymi MaLini.

Cena –to wartość Towaru umieszczona przy każdym Towarze na stronie internetowej wwwmalini.pl. Ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT (są cenami brutto), ale nie uwzględniają kosztów dostarczenia Towaru do miejsca wskazanego przez Klienta (patrz: Wysyłka).

Dostawca – to firma kurierska współpracująca ze Sprzedawcą.

Koszt dostawy, wysyłki towaru – to koszt związany z dostarczeniem Towaru zamówionego przez Klienta między Sklepem, a miejscem wyznaczonym przez Klienta.

Zamówienie – to dyspozycja zakupu  Towaru lub Towarów (oferta na zakup) złożona w Sklepie przez Klienta zgodnie z niniejszym Regulaminem.

3. W przypadku wystąpienia błędów na stronach Sklepu (takich jak błędne wyświetlenie ceny, dostępności itp.) Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia.

4. Dostępność towarów jest aktualizowana od poniedziałku do piątku w godzinach południowych z  wyjątkiem dni wolnych do pracy.

5. Informacje podane na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Prawa Cywilnego

V. Wymiana i Zwrot Zakupionego Towaru
1. Zgodnie z art.  7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 z zm.) („Ustawa”), Klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Zwracany lub wymieniany Towar:
– powinien posiadać oryginalne i niezniszczone opakowanie dostarczone przez producenta,
– powinien być kompletny,
– nie może nosić śladów użytkowania/ubrudzeń .
Powyższe wymagania co do zwrotu nie naruszają ani nie ograniczają praw Klienta do złożenia reklamacji zgodnie z przepisami prawa. Powyższe wymagania w odniesieniu do konsumentów należy interpretować każdorazowo zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

3. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, na zasadzie wskazanej w pkt. VI.1., zarówno Sprzedawca jak i Klient będący konsumentem są zobowiązani do zwrotu wszystkiego, co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy.Koszty wysyłki pokrywa kupujący 

4. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadkach określonych szczegółowo w art. 10 ust. 3 Ustawy.

5. Klient za zgodą Sprzedawcy może w terminie 10 dni od dnia otrzymania Towaru wymienić Towar na inny.

6. W przypadku wymiany Towaru, uiszczona zapłata za Towar w wysokości Ceny zostanie zaliczona na poczet Ceny nowo zamówionego Towaru, ewentualna różnica w Cenie zostanie odpowiednio uiszczona przez Klienta lub zwrócona przez Sprzedawcę na konto Klienta

7. Zwroty prosimy kierować na adres Ma Lini 

Sukienki kategorii ceremony .

Towar do zwrotu lub wymiany zwracamy w oryginalnym opakowaniu 
Marianna Gos r

ul.Wisniowa 8
05-500 Stara Iwiczna 
Jeżeli wysyłka Poczta Polska  tylko Paczka 48 lub Paczka 24 z dostarczeniem do siedziby (nie odbieramy paczek z Poczty)

bottom of page